کنترل از راه دور با خانه هوشمند لوکسین

شاید تا چند سال پیش کنترل از راه دور وسایل برقی خانه غیر قابل باور بود اما حالا فناوری‌های جدید نه تنها باعث برقراری ارتباطی گسترده بین انسان‌های دنیا شده است بلکه بین دستگاه‌ها و اشیا نیز ارتباط برقرار کرده است.

با هوشمند سازی ساختمان می‌توانید به راحتی از هر فاصله‌ای با استفاده از گوشی هوشمند کنترل از راه دور خانه یا محل کار خود را در اختیار داشته باشید.
با استفاده از ماژول‌های مختلف هوشمند سازی می‌توانید به بسیاری امکانات مثل کنترل روشنایی، وسایل برقی، سرمایش و گرمایش، آبیاری ویلا و فضای سبز و … را از راه دور داشته باشید.

چطوری؟

کافیست برنامه لوکسین که به زبان فارسی و رابط کاربری بسیار ساده، به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد را نصب کنید.

اپلیکیشن و برنامه لوکسین در انواع گوشی‌های اندروید، iOS، انواع تبلت‌ها و کامپیوترها قابل نصب است.

با استفاده از اپلیکیشن و برنامه لوکسین میتوانید خانه هوشمند خود را از هر فاصله‌ای کنترل کنید. حتی میتوانید به وسایل هوشمند خود زمان بندی‌های متفاوت بدهید.
یا برای چند وسیله یک سناریو طراحی کنید.

برای مثال شما می‌توانید سناریو فیلم دیدن داشته باشید. به این صورت که:

با فعال کردن سناریو فیلم دید، ریسه ال ای دی پشت تلویزیون روشن، تمام چراغ‌های خانه خاموش و تلویزیون روشن می‌شود.

شما چه سناریو دیگری را پیشنهاد می‌دهید؟

کنترل روشنایی هوشمند

۴ کاربرد کنترل از راه دور خانه هوشمند لوکسین

۱. شما می‌توانید کنترل خانه هوشمند خود را از هر فاصله‌ای در دست داشته باشید. تنها با فشردن یک کلید روی تلفن همراه خود می‌توانید از هرجای دنیا تجهیزات برقی را خاموش، روشن و یا زمان بندی کنید.

 ۲. هنگام عدم حضور در منزل بدون هیچ نگرانی و بدون نیاز به صرف کردن زمان، از خاموش بودن سیستم سرمایش و گرمایش، روشنایی و یا قفل بودن درب منزل اطمینان پیدا می‌کنید.

 ۳. در محیط کار می‌توان با دسترسی مرکزی همه جانبه هنگام جلسه، چراغ‌های اتاق جلسه را روشن، پرده ویدئو پروژکتور را تنظیم، و یا سیستم سرمایش و گرمایش و… را کنترل کرد.

۴. در خانه هوشمند لوکسین می‌توانید با استفاده از دستیارهای صوتی گوگل هوم و آمازون الکسا، کنترل تجهیزات برقی را با استفاده از فرمان‌های صوتی در دست داشته باشید.

نتیجه گیری:

استفاده از ماژول‌های هوشمند سازی ساختمان در زندگی شما امنیت، سرعت و آرامش  خاطر بیشتری را بوجود می‌آورد.
با هوشمند سازی ساختمان از شر دغدغه‌ها و نگرانی‌های روزمره خود خلاص شوید و بخشی از نگرانی‌های خود را روی دوش تکنولوژی‌های جدید بگذارید.

کنترل از راه دور و دسترسی مرکزی همه جانبه

جهت اطلاع بیشتر از تجهیزات خانه هوشمند لوکسین می‌توانید به کاتالوگ محصولات مراجعه کنید. در صورتی که اطلاعات کافی را در کاتالوگ پیدا نکردید می‌توانید به راحتی با پشتیبانی لوکسین تماس حاصل کرده و اطلاعات مورد نیازتان را از این طریق تأمین کنید.