لیست قیمت

کنترلر IR/RF

کنترلر IR/RF شبیه ساز ریموت کنترل های IR و RF شماست. این محصول یک ریموت کنترل هوشمند است که، می‌تواند کولرهای گازی، اسپیلت‌ها، تلویزیون‌ها، سیستم‌های صوتی و هر وسیله‌ای که از طریق ریموت کنترل فرمان می‌پذیرد را کنترل کند.

کنترلر IR/RF مجهز به سنسور دما و رطوبت داخلی نیز هست و به صورت بی‌سیم با هاب لوکسین در ارتباط است.

کنترل IR/RF

    کنترلر IR/RF چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کنترلر IR برای کنترل تمامی دستگاه‌هایی که مجهز به ریموت کنترل IR هستند طراحی شده است.
ریموت‌های IR به آن دسته از ریموت‌ها گفته می‌شود که برای استفاده از آن لازم است به سمت دستگاه هدف گرفته شوند تا کار کنند. مثل ریموت تلویزیون یا ریموت اسپلیت.

اما ریموت کنترل RF به آن دسته از ریموت‌ها گفته می‌شود که لازم نیست مستقیما رو به روی دستگاه هدف قرار گرفته شود.
دقت کنید که سیگنال‌های IR از نوع نوری بوده و به همین دلیل حتما کنترلر IR و دستگاه مد نظر باید دید نوری به هم داشته باشند و وجود موانع غیر شفاف در مسیر، مانع از رسیدن سیگنال به دستگاه می‌شود.
این دستگاه با شعاع دید خیلی بالا و قدرت پوشش دهی مسافت‌های زیاد، توانایی کنترل تمامی دستگاه‌های قابل کنترل داخل یک فضا باز را دارد.

کنترلر IR/RF

با استفاده از کنترلر IR/RF می‌توانید همه دستگاه‌های برقی که با ریموت کنترل کنترل می‌شوند را از طریق ا\لیکیشن خانه هوشمند لوکسین کنترل کنید.

هر کنترلر IR/RF توانایی ارسال فرمان به تعداد نامحدودی از گیرنده‌ها را دارد. پس در صورتی که در قسمتی از ساختمان تعداد زیادی دستگاه نظیر تلویزیون، گیرنده دیجیتال، پخش کننده صوتی تصویری، اسپیلت و غیره قرار داشته باشد، شما تنها به یک عدد کنترلر احتیاج خواهید داشت.

سنسور دما و رطوبت داخلی این محصول برای کنترل اسپلیت‌ها و سایر سیستم‌های سرمایشی/گرمایشی مجهز به ریموت کنترلر IR/RF تعبیه شده است.
بدین ترتیب شما می‌توانید علاوه بر ارسال مستقیم فرامین به اسپلیت‌ها، با استفاده از سنسور دما و رطوبت داخل دستگاه کنترل خودکار دمای محیط را نیز فعال کنید.
این قابلیت ریموت کنترل هوشمند لوکسین مثل یک ترموستات عمل می‌کند و شما قارد خواهید بود که دمایی مشخص را به عنوان دمای ایده آل محیط تنظیم کنید.

 کنترلر IR/RF سیستم سرمایشی/گرمایشی را به صورت مداوم کنترل می‌کند تا دمای محیط در دمای ایده آل مد نظر شما ثابت بماند.

کنترلر IR/RF

نقشه ابعاد دستگاه کنترلر IR/RF خانه هوشمند لوکسین

چطوری می‌توان کنترلر IR/RF را نصب کرد؟

ریموت کنترل هوشمند لوکسین نصب بسیار راحتی دارد. تنها کافی است آن را از طریق آداپتور موجود در جعبه محصول به برق متصل کنید.

شما می‌توانید این محصول را به صورت رومیزی نیز استفاده کنید. هرچند اتصال مخصوص برای استفاده دیواری یا سقفی نیز در جعبه کنترلر نیز وجود دارد.
حتی می‌توانید با استفاده از پیچ یا چسب دوطرفه ریموت کنترل هوشمند خود را به دیوار یا سقف بزنید و محصول را بر روی آن قرار دهید.
در این صورت در هر لحظه‌ای هم می‌تو‌انید محصول را از اتصال جدا کنید و در فضای دیگری استفاده کنید.

با اضافه کردن کنترلر IR/RF، یک حسگر دما و یک حسگر رطوبت نسبی به شما اضافه می‌شود.
علاوه بر آن امکان اضافه کردن تعداد نامحدودی کنترلر IR نیز در برنامه لوکسین فراهم می‌شود.
مدل IR-DHT11
ورودی 5VDC
توان مصرفی 165-955mW
پروتکل ارتباطی LoRa
مسافت تحت پوشش 9mm
فرکانس سیگنال 433MHz
زاویه تحت پوشش 135
تعداد دستگاه ها قابل کنترل نامحدود
ابعاد محصول mm36*110
توان سیگنال 100mW
حسگر دما 0-50 +-2
حسگر رطوبت نسبی 20-90% +-5%