لیست قیمت

هاب لوکسین

هاب لوکسین مغز متفکر خانه هوشمند شماست.

هاب خانه هوشمند لوکسین یک واسط نرم افزاری و سخت افزاری است که مثل یک مترجم، فرمان‌هایی که از سمت کاربر با استفاده از اپلیکیشن لوکسین ارسال می‌شود را ترجمه کرده و ارتباط بین ماژول‌های هوشمند را بر‌قرار می‌کند.

در واقع این وسیله واسط بین اپلیکیشن و ماژول‌های هوشمند خانه شما است. 

فرمان‌های شما بعد از دریافت، توسط هاب رمزنگاری می‌شوند و پس از رمزگشایی، از طریق پروتکل لورا به دستگاه‌های برقی هوشمند خانه شما، ارسال می‌شوند.

به همین دلیل هر کدام از ماژول‌های لوکسین، نیاز به اتصال مستقیم به وای فای نداشته و فرامین ارسال شده‌ی شما از طریق هاب لوکسین به آن‌ها منتقل می‌شوند.

در صورتی که گوشی هوشمند شما به شبکه داخلی هاب وصل باشد، فرامین ارسالی شما به صورت مستقیم، بدون نیاز به اینترنت به دست آن می‌رسند.
بدین ترتیب اگر اتصال اینترنت شما قطع باشد، همچنان می‌توانید خانه هوشمند خود را از داخل منزل توسط شبکه داخلی هاب کنترل کنید.

هاب خانه هوشمند لوکسین

هاب لوکسین چه ویژگی‌هایی دارد؟

هاب لوکسین در ارتباط با سایر دستگاه‌های خانه هوشمند بیش از 400 متر آنتن دهی دارد و در صورت وجود موانع بین هاب و سایر دستگاه‌های خانه هوشمند، این رنج میتواند کمی کمتر شود.

این دستگاه شامل یک CPU بسیار قوی و ماژول تقویم می‌باشد. به همین دلیل می‌تواند بدون نیاز به اتصال اینترنت، ساعت و تقویم خود را به‌روز نگه داشته و سناریوها و برنامه ریزی‌های از پیش تعیین شده را به‌طور خودکار اجرا کند.

علاوه بر این، شما در خانه هوشمند لوکسین می‌توانید، با ورود به برنامه(اپلیکیشن) لوکسین، که بر روی گوشی‌ و تبلت‌ با سیستم عامل اندروید و iOS و حتی ویندوز قابل نصب است، از وضعیت چراغ‌ها، دمای اتاق‌ یا حتی رنگِ نورِ ریسه ال ای دی مطلع شده یا آن‌ها را تغییر دهید.

هاب خانه هوشمند لوکسین

آموزش نصب و راه اندازی هاب خانه هوشمند لوکسین:

 دریافت ویدیو معرفی هاب لوکسین

آموزش نصب اپلیکیشن و اضافه کردن هاب لوکسین

آموزش تنظیمات هاب لوکسین در برنامه (اپلیکیشن)